Příjem zakázek Po-Pá: 8.00 - 15.00 Hod. Tel: +420 777 831 343

Většina z Vás hledá nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do Vašeho domova.

Zejména malé děti mohou být vystaveny nebezpečnému bodnutí či spolknutí hmyzu. Sítě proti hmyzu Vás spolehlivě ochrání před hmyzem a nebezpečným bodnutím.
Sítě proti hmyzu zároveň nijak neruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. I když funkce sítěk je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.

Sítě proti hmyzu jsou vhodné do všech typů budov.

  • Integrované sítě do roletových systémů
  • Kvalitní komponenty
  • Snadná údržba
  • Řešení na míru

Kvalitní komponenty

Sítě proti hmyzu jsou vyráběny především z pevných extrudovaných profilů a komponentů.
Samozřejmostí jsou pevné nerezové rohové spojky. Dlouhou životností sítí proti hmyzu si můžete být jistí.

Snadná údržba

Aby byl zachován kvalitní výhled zpoza sítí, je nutná občasná údržba, která spočívá v pouhém otření vlhkým hadříkem, nebo odstranění prachu vysavačem. Nesmí se používat žádné roztoky na bázi ředidel a rozpouštědel. 

Sítě na míru

Sítě proti hmyzu jsou vyráběny na míru podle požadavků zákazníků. V případě atypických tvarů nebo u větších rozměrů oken a dveří jsme připravení předložit individuální řešení. Aby vám síť sloužila podle vašich představ, je důležité zvolit vhodný typ sítě.

V naší nabídce si můžete vybrat rolovací, plisované, posuvné nebo pevné sítě proti hmyzu. Pokud si nejste jisti, který typ sítě vybrat, oslovte nás a my Vám navrhneme nejvhodnější řešení.

Existuje několik typů sítí proti hmyzu, kterými můžete chránit Vaše okna před vnikem nežádoucího hmyzu do interiéru.

Počínaje pevnými okenními sítěmi, které jsou asi nejznámějšími typy sítí. Přes rolovací sítě, jejichž největší předností je variabilita zatažení, po plisované okenní sítě, které jsou velmi oblíbené pro svou eleganci.