Příjem zakázek Po-Pá: 8.00 - 15.00 Hod. Tel: +420 777 831 343

Rolety a žaluzie na střešní okna zajišťují regulaci příchozího a odchozího světla a tepla tak, aby bez ohledu na počasí za okny, bylo uvnitř pokoje vždy tolik světla a tepla, kolik si právě přejete mít.

Střešní okna VELUX umí skvěle přivádět sluneční teplo a světlo. Pokud je ale světla a tepla příliš, není to moc příjemné. Od toho jsou tu Rolety na střešní okna VELUX. Velux rolety zajišťují plynulou regulaci slunečního světla a tepla tak, aby bez ohledu na venkovní počasí, byly uvnitř místnosti vždy optimální světelné a tepelné podmínky. Pro maximální zatemnění je tu zatemňující roleta Velux.

Na střešní okna opravdu používejte rolety či žaluzie, které jsou k tomu přímo určeny. Běžné rolety do oken by měly problémy - prověšovaly by se, špatně by se ovládaly, a kvůli silám, na které nejsou konstruovány, by se mohly brzy poškodit.

Rolety Fakro na střešní okna ochrání podkrovní místnost před světlem a nadbytečným teplem. Zároveň má i dekorační a estetický účel - perfektně doplní interiér jako jeden z designových prvků bytu. Roleta Fakro plynule redukuje množství slunečního tepla a světla pronikajícího do místnosti. Pestrá paleta barev našich látek pak umožní zvolit buď doplňující nebo kontrastní barvu a dokreslit tak celkovou atmosféru místnosti.

Na střešní okna opravdu používejte střešní rolety či žaluzie, které jsou k tomu přímo určeny, jelikož počítají se sklonem okna. Běžné okenní rolety by měly problémy - prověšovaly by se, špatně by se ovládaly, a kvůli silám, na které nejsou konstruovány, by se mohly brzy poškodit