Okenní servis služeb Vojťas 1997-2022 / Péče o vaše okna - Oblékáme vaše okna

ROLETY DEN a NOC

PŘÍJEM ZAKÁZEK v pracovní dny 8.00 - 15.00 Hod. Tel: +420 777 831 343

ROLETY DEN A NOC / LÁTKOVÉ ROLETY DEN A NOC / ROLETY ZEBRA / ROLETY DUO

Látkové Den a Noc jsou nejen velice efektivní, ale také dokonale praktické. Díky roletám Den a Noc doslova ovládnete den i noc. Zastupují přesně ty doplňky, které udělají Váš domov výjimečný.

Textilní roleta Den a Noc – víc než jen roleta

Na rozdíl od běžných rolet nejste vázáni jen na dvě, respektive tři možnosti nastavení. A to buď stažené, nebo vytažené, popř. fixované v určité poloze. Nic „mezi tím“ není možné. U duorolet, někdy též rolet den a noc je nastavení mnohem flexibilnější. Nejen, že fungují na principu běžné rolety, ale navíc díky speciální látce, která má střídající se transparentní a polotransparetní pruhy, máte možnost dokonalé regulace úrovně zastínění. Je krásný slunečný den, ale nechcete rolety mít zcela vytažené? Žádný problém! Stačí nastavit roletu tak aby se pruhy vzájemně překrývaly, což zapříčiní, že přes roletku projde jen tolik světla, kolik skutečně chce. Dá se říci, že „denní režim“ může zastupovat i funkci záclon. V případě vaší touhy po větším soukromí není nic snadnějšího než nastavit „noční režim“ a nic vás již nebude rušit.

Nečekané dekorativní stínění?

Nechejte vstoupit příjemné světlo do místnosti. Obohaťte váš interiér o nečekaný dekorativní prvek. Látkové rolety Den a Noc, známé také jako Den a Noc, jsou úžasné jednoduchým provedením a efektivní metodou stínění. S naší roletou je hračka nastavit správné množství dopadajícího světla do místnosti a naplno zajistit soukromí.

Látkové rolety Den a Noc fungují na principu navzájem se překrývajících dvou vrstev látek, opatřených průsvitnými a neprůsvitnými pruhy. V rozsáhlé kolekci látek naleznete celou řadu speciálních a unikátních tkanin, kterými jednoduše navodíte pocit luxusu. Celá řada doplňků a variant rolet umocňuje již tak dokonalé provedení tohoto typu stínění.

ŽALUZIE Vojťas - Žaluzie / Rolety / Sítě proti hmyzu

  • od roku 1997 oblékáme vaše okna a dveře

  • od roku 1997 zaměření, montáž a výměna žaluzií

  • od roku 1997 provádíme servis interiérových žaluzií

           Tel: 777 831 343 / Příjem zakázek: Po - Pá: 9.00 - 15.00 Hod.

STÍNÍCÍ TECHNIKA - ŽALUZIE - ROLETY - MONTÁŽ A SERVIS STÍNÍCÍ TECHNIKY / SERVIS ŽALUZIÍ - OPRAVY ŽALUZIÍ / Zaměření - výroba - montáž - servis žaluzií a další stínící techniky / 1997 - 2021 / Tel: +420 777 831 343 / +420 607 802 268 / Stínící technik Vojťas Maurer / IČ 86877992 - Majitelka firmy Zdeňka Maurerová, neplátce DPH - Starý Pelhřimov 4, 393 01 Pelhřimov, Kraj Vysočina