Příjem zakázek Po-Pá: 8.00 - 15.00 Hod. Tel: +420 777 831 343

Rolety Den a Noc představují minimalistickou a elegantní variantu zastínění, která do interiéru propouští požadované množství denního světla, příjemně reguluje ostrý sluneční svit a zároveň se během chvilky dá prakticky zcela zatemnit. 

Rolety Den a Noc se velice snadno ovládají, jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a díky bohaté nabídce barev a odstínů se skvěle hodí do každého interiéru. Pokud tedy hledáte nové zastínění do interiéru, jistě si z naší nabídky vyberete právě takové rolety, které se do něj budou perfektně hodit. 

Co se týče průhlednosti látek rolet, tak obecně platí, že čím tmavší tkaninu zvolíte, tím většího zastínění dosáhnete. Všechny látky rolet Den a Noc ovšem částečně propouští světlo a nejsou 100% zatemňující.

Většího zastínění můžete jednoduše dosáhnout pořízením tmavšího odstínu a vyšší gramáží. Největší míry zastínění dosáhnete tehdy, pokud si pořídíte Blackout rolety.

Ty poskytnou Vašemu domovu co možná největší zatemnění. Ovšem i blackout látky Vám na našich stránkách nabízíme ve světlejších odstínech, aby si ty pravé pro svůj domov vybral skutečně každý.

Správně odhadnout, jak budou rolety po instalaci v interiéru působit, nemusí být totiž vůbec snadné. Právě proto Vám nabízíme vzorky látek, se kterými si představu uděláte daleko lépe - při každém zaměření zakázek je máme sebou.

Rolety čistěte na okně

Během běžného čištění nemusíte rolety sundávat, díky čemuž si ušetříte demontáž a následnou montáž. Při čištění a odstraňování větších nečistot však můžete rolety bez obav demontovat.

Suchý nebo vlhký hadřík?

Není to žádná věda ani alchymie, rolety Den a noc vyčistíte snadno. Pro menší fleky Vám postačí suchý hadřík. Pokud bude znečištění větší, použijte vlhký hadřík. Vyčištěné místo nechte následně důkladně proschnout.

Použití čisticích prostředků

V případě potřeby můžete použít šetrné čisticí prostředky, které nezmění barvu rolety a ani ji nijak nepoškodí. Než se pustíte do čištění, vždy si nejprve otestujte čisticí prostředek na malém kousku látky, který není tolik vidět. Část látky vždy zůstává namotaná nahoře v místě kazety, nikdy se nevymotává a nikdy tedy není vidět. Právě toto místo je ideální na otestování přípravku.

Vsaďte na vysavač

K čištění rolet Den a Noc můžete bez problémů použít také vysavač. Pokud je to možné, vždy ovšem snižte jeho výkon na minimum.

Rolety neperte ani nežehlete

Rolety Den a Noc doporučujeme neprat v běžné pračce ani nežehlit, ale v případě potřeby můžete odnést rolety do čistírny. 

Rolety nerolujte mokré 

Pokud je roleta po čištění mokrá, rolujte ji, až bude usušená. Pro čištění rolet je dobré si vybrat i pěkné slunečné počasí. Vidíte všechny nečistoty mnohem lépe a také Vám roleta po čištění mnohem snáz vyschne.